• E-podręczniki do liceum i technikum

  Poznaj elektroniczne wersje podręczników WSiP dla szkół ponadpodstawowych. W ofercie
  dostępne są publikacje do 9 przedmiotów oraz do wybranych branż kształcenia zawodowego.

Twój e-podręcznik

Zarejestruj się (lub skorzystaj z konta, które już masz) i zaloguj na WSiPnet.pl, aby dodać zakupiony e-podręcznik. Wykorzystaj Kod Aktywacyjny, który wysłaliśmy na adres e-mail, podany przez Ciebie podczas składania zamówienia.

Po aktywowaniu e-podręcznika możesz z niego korzystać na komputerze, tablecie lub smartfonie. Wystarczy przeglądarka internetowa i połączenie z internetem, nie musisz instalować dodatkowych aplikacji. Wygodną nawigację po książce zapewni Ci interaktywny spis treści.

Poznaj ofertę e-podręczników WSiP

 • E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 1. Język polski. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 1. Język polski. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Oblicza epok część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest bogactwo kontekstów współczesnych.

  38,00 zł
 • E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 2. Język polski. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 2. Język polski. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Oblicz Epok część 2 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest bogactwo kontekstów współczesnych.

  38,00 zł
 • E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 1. Język polski. Starożytność i średniowiecze. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 1. Język polski. Starożytność i średniowiecze. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Przeszłość i dziś część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są doskonale opracowane lektury i bogaty materiał ilustracyjny ułatwiający zrozumienie kontekstów historyczno-kulturowych.

  38,90 zł
 • E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 2. Język polski. Renesans‑Oświecenie. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 2. Język polski. Renesans‑Oświecenie. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Przeszłość i dziś część 2 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są doskonale opracowane lektury i bogaty materiał ilustracyjny ułatwiający zrozumienie kontekstów historyczno-kulturowych.

  38,90 zł
 • E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Historia do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest ciekawy i przystępny język zachęcający do pogłębienia wiedzy historycznej.

  42,90 zł
 • E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Historia do zakresu rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest ciekawy i przystępny język zachęcający do pogłębiania wiedzy i pomagania w poznawaniu oraz zrozumieniu procesów historycznych.

  46,90 zł
 • E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Chemia do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest prosty, przystępny język i sposób wyjaśnienia chemii w ułatwiający poznawanie świata i zrozumienie wielu zjawisk pojawiających się w życiu codziennym.

  41,90 zł
 • E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Chemia do zakresu rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest rzeczowe i klarowne wprowadzanie nowych treści.

  45,90 zł
 • E‑Podręcznik. Edukacja dla bezpieczeństwa. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Edukacja dla bezpieczeństwa. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Edukacja dla bezpieczeństwa do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Przygotowuje do działania ratowniczego i uczy udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach urazowych.

  34,90 zł
 • E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Fizyka do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są prawa fizyki przedstawione w logiczny, zrozumiały i ciekawy sposób.

  44,90 zł
 • E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Fizyka do zakresu rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są dokładnie wyjaśnione przykłady, wprowadzenie matematyczne oraz zadania obliczeniowe i problemowe pomagające w zrozumieniu praw fizyki.

  46,90 zł
 • Informatyka. E‑Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  Informatyka. E‑Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Informatyka do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest nauka programowania w dwóch językach: Python i C++.

  41,90 zł
 • E‑Podręcznik. Effekt. Część 1. Język niemiecki. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Effekt. Część 1. Język niemiecki. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Effekt część 1 dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Przeznaczony jest dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego.

  47,90 zł
 • E‑Podręcznik. Effekt. Część 2. Język niemiecki. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Effekt. Część 2. Język niemiecki. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Effekt część 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego dla klasy 2. Cykl Effekt  jest przeznaczony zarówno dla rozpoczynających naukę języka niemieckiego, jak i dla kontynuujących.

  47,90 zł
 • E‑Podręcznik. Kak raz. Klasa 1. Język rosyjski. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Kak raz. Klasa 1. Język rosyjski. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Kak raz dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są nowoczesne i ciekawe treści nawiązujące do kultury Rosji.

  44,90 zł
 • E‑podręcznik Oblicza epok. Język polski. Klasa 2. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  E‑podręcznik Oblicza epok. Język polski. Klasa 2. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Oblicza Epok część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest bogactwo kontekstów współczesnych.

  38,90 zł
 • E‑podręcznik Oblicza epok. Język polski. Klasa 2. Część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  E‑podręcznik Oblicza epok. Język polski. Klasa 2. Część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Oblicza Epok część 2 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest bogactwo kontekstów współczesnych.

  38,90 zł
 • E‑podręcznik. Przeszłość i dziś. Język polski. Klasa 2. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  E‑podręcznik. Przeszłość i dziś. Język polski. Klasa 2. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Przeszłość i dziś część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są doskonale opracowane lektury i bogaty materiał ilustracyjny ułatwiający zrozumienie kontekstów historyczno-kulturowych.

  38,90 zł
 • E‑podręcznik przeszłość i dziś. Pozytywizm. Język polski. Klasa 2. Część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  E‑podręcznik przeszłość i dziś. Pozytywizm. Język polski. Klasa 2. Część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Przeszłość i dziś część 2 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są doskonale opracowane lektury i bogaty materiał ilustracyjny ułatwiający zrozumienie kontekstów historyczno-kulturowych.

  38,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. HISTORIA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. HISTORIA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Historia do zakresu podstawowego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest ciekawy i przystępny język zachęcający do pogłębienia wiedzy historycznej.

  44,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. HISTORIA. KLASA 2. ZAKRES ROZSZERZONY. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. HISTORIA. KLASA 2. ZAKRES ROZSZERZONY. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Fizyka do zakresu rozszerzonego dla klasy 2  jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są dokładnie wyjaśnione przykłady, wprowadzenie matematyczne oraz zadania obliczeniowe i problemowe pomagające w zrozumieniu praw fizyki.

  47,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. CHEMIA. ZAKRES PODSTAWOWY. KLASA 2. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. CHEMIA. ZAKRES PODSTAWOWY. KLASA 2. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Chemia do zakresu podstawowego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest prosty, przystępny język i sposób wyjaśnienia chemii w ułatwiający poznawanie świata i zrozumienie wielu zjawisk pojawiających się w życiu codziennym.

  42,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. CHEMIA. ZAKRES ROZSZERZONY. KLASA 2. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. CHEMIA. ZAKRES ROZSZERZONY. KLASA 2. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Chemia do zakresu rozszerzonego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest rzeczowe i klarowne wprowadzanie nowych treści.

  45,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. FIZYKA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. FIZYKA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Fizyka do zakresu podstawowego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są prawa fizyki przedstawione w logiczny, zrozumiały i ciekawy sposób.

  44,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. FIZYKA. KLASA 2. ZAKRES ROZSZERZONY. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. FIZYKA. KLASA 2. ZAKRES ROZSZERZONY. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Fizyka do zakresu rozszerzonego dla klasy 2  jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są dokładnie wyjaśnione przykłady, wprowadzenie matematyczne oraz zadania obliczeniowe i problemowe pomagające w zrozumieniu praw fizyki.

  47,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. INFORMATYKA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. INFORMATYKA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Informatyka do zakresu podstawowego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest nauka programowania w dwóch językach: Python i C++.

  42,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. EFFEKT. CZĘŚĆ 3. JĘZYK NIEMIECKI. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. EFFEKT. CZĘŚĆ 3. JĘZYK NIEMIECKI. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Effekt 3 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Cykl Effekt promuje postawę autonomiczną, przygotowując ucznia do samodzielności w procesie uczenia się.

  47,90 zł
 • E‑Podręcznik. Kak raz. Klasa 2. Język rosyjski. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Kak raz. Klasa 2. Język rosyjski. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Kak raz dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Prezentowane treści są idealnie dostosowane do zainteresowań współczesnych nastolatków.

  44,90 zł
 • E‑podręcznik. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. Zawód technik informatyk. Część 1

  E‑podręcznik. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. Zawód technik informatyk. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk z 2019 r.! Najnowszy podręcznik do nauki zawodu technik informatyk obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji INF.02 (Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych). Publikacja pomoże przyszłym technikom informatykom opanować umiejętności dotyczące budowy, montażu i użytkowania oraz naprawy urządzeń techniki komputerowej (płyt głównych, procesorów, pamięci, chipsetów, dysków twardych, kart graficznych i dźwiękowych, interfejsów, drukarek i skanerów 3D, koparek kryptowalut, monitorów, kas fiskalnych, ploterów, urządzeń wielofunkcyjnych, aparatów cyfrowych i kamer, komputerów przenośnych, smartfonów itp.). W publikacji opisano najnowsze systemy dostępne na rynku. Naukę ułatwia bogaty materiał ilustrujący omawiane zagadnienia: zdjęcia, schematy, zrzuty ekranowe, rysunki.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. Zawód technik informatyk. Część 3

  E‑podręcznik. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. Zawód technik informatyk. Część 3

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk z 2019 r.! Najnowszy podręcznik do nauki zawodu technik informatyk obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji INF.02 (Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych). Autorzy publikacji prezentują w niej wiedzę dotyczącą konfiguracji, obsługi, diagnostyki i naprawy lokalnych sieci komputerowych. Opisują sieciowy system operacyjny Linux i zasady administrowania nim.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. Zawód technik informatyk. Część 2

  E‑podręcznik. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. Zawód technik informatyk. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk z 2019 r. Najnowszy podręcznik do nauki zawodu technik informatyk obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji INF.02 (Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych). Omawia kwestie dotyczące instalacji i konfiguracji systemów Windows 10 i Linux Kubuntu 18.04, naprawy komputera osobistego oraz zabezpieczania systemu operacyjnego. Ponadto zapoznaje uczniów z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas pracy z komputerem. Autorzy publikacji przedstawili w niej także informacje dotyczące współpracy systemu operacyjnego z urządzeniami peryferyjnymi i mobilnymi, podstawy lokalnych sieci komputerowych, zasady projektowania lokalnych sieci komputerowych, montażu okablowania, modernizacji oraz rekonfiguracji lokalnych sieci komputerowych. Naukę ułatwia zawarty w książce bogaty materiał ilustracyjny, prezentujący omawiane zagadnienia (zdjęcia, schematy, zrzuty ekranowe i rysunki).

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Obsługa magazynów. Kwalifikacja SPL.01. Część 1

  E‑podręcznik. Obsługa magazynów. Kwalifikacja SPL.01. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Jeden z najpopularniejszych podręczników do nauki zawodów technik logistyk i magazynier-logistyk, dostosowany do nowej podstawy programowej. Publikacja zachowuje wszystkie wcześniejsze atuty, które pomagają w opanowaniu materiału: dużą liczbę przykładów, zdjęć, schematów oraz ćwiczeń i pytań sprawdzających wiedzę.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Obsługa magazynów. Kwalifikacja SPL.01. Część 2

  E‑podręcznik. Obsługa magazynów. Kwalifikacja SPL.01. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Druga część popularnego podręcznika do nauki zawodów technik logistyk i magazynier-logistyk dostosowana do nowej podstawy programowej. Publikacja zachowuje wszystkie wcześniejsze atuty: dużą liczbę przykładów, zdjęć, schematów oraz ćwiczeń i pytań sprawdzających wiedzę.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Kwalifikacja EKA.04. Część 1

  E‑podręcznik. Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Kwalifikacja EKA.04. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodzie technik ekonomista. Zgodny z nową podstawą programową w zakresie kwalifikacji EKA.04 (Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej).

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Kwalifikacja EKA.04. Część 2

  E‑podręcznik. Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Kwalifikacja EKA.04. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodzie technik ekonomista. Zgodny z nową podstawą programową w zakresie kwalifikacji EKA.04 (Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej).

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Kwalifikacja INF.03. Część 1

  E‑podręcznik. Tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Kwalifikacja INF.03. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik do kwalifikacji INF.03, która jest pierwszą kwalifikacją dla technika programisty i drugą kwalifikacją dla technika informatyka. Publikacja poświęcona projektowaniu stron internetowych.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik Tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Kwalifikacja INF.03. Część 2

  E‑podręcznik Tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Kwalifikacja INF.03. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik dla techników informatyków i techników programistów poświęcony projektowaniu stron internetowych. Zawiera informacje dotyczące zasad tworzenia diagramów E/R, relacyjnych baz danych, formularzy, zapytań i raportów do przetwarzania danych, modyfikowania struktury baz danych oraz zarządzania systemem bazy danych.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Kak raz. Język Rosyjski. Klasa 3. Reforma 2019

  E‑podręcznik. Kak raz. Język Rosyjski. Klasa 3. Reforma 2019

  UWAGA! PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Kak raz dla klasy 3 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Prezentowane treści są idealnie dostosowane do zainteresowań współczesnych nastolatków. Materiał leksykalny wprowadzany jest głównie metodą bezpośrednią (wizualizacja, parafraza, definicja, odsłuchiwanie nagrań, synonimy, antonimy).

  44,90 zł
 • E‑podręcznik. Effekt. Język niemiecki. Część 4. Reforma 2019

  E‑podręcznik. Effekt. Język niemiecki. Część 4. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Effekt 4 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Cykl Effekt promuje postawę autonomiczną, przygotowując ucznia do samodzielności w procesie uczenia się. Indywidualizacji nauczania sprzyjają takie działy, jak Sprachtraining, Tymeks Blog oraz bogate materiały fakultatywne zawarte w dodatku Extras, umożliwiające  m.in.

  47,90 zł
 • E‑podręcznik. Organizacja transportu. SPL.04. Część 1

  E‑podręcznik. Organizacja transportu. SPL.04. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik znanych autorów przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodzie technik logistyk, opracowany zgodnie z podstawą programową 2019. Niezbędny, by dobrze przygotować się do obowiązkowego egzaminu zawodowego z kwalifikacji SPL.04. Podręcznik składa się z szesnastu części podzielonych na rozdziały. Zawiera wiadomości dotyczące m.in.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Organizacja transportu. SPL.04. Część 2

  E‑podręcznik. Organizacja transportu. SPL.04. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik znanych autorów przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodzie technik logistyk, opracowany zgodnie z podstawą programową 2019. Niezbędny, by dobrze przygotować się do obowiązkowego egzaminu zawodowego z kwalifikacji SPL.04. Podręcznik składa się z trzynastu części podzielonych na rozdziały. Zawiera wiadomości na temat rynku transportowego i rynku spedycyjnego, czynności manipulacyjnych, kosztów i kalkulacji kosztów w transporcie i spedycji.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Kwalifikacja INF.04. Część 1

  E‑podręcznik. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Kwalifikacja INF.04. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik dla techników programistów poświęcony projektowaniu oprogramowania. Zawiera informacje dotyczące zasad wykorzystywania prostych, złożonych, numerycznych i logicznych typów danych, typów znakowych i łańcuchowych, posługiwania się złożonymi typami danych, tablicami jednowymiarowymi i dwuwymiarowymi, dynamicznymi i asocjacyjnymi, typami wskaźnikowym i plikowym, kolekcjami (w tym m.in. listami i kolejkami). Wyjaśnia znaczenie właściwego doboru narzędzi i metodologii do planowania projektu, wykorzystywania diagramów do zarządzania etapami projektu, zadaniami i czasem oraz przedstawia zasady działania programów do wspierania zarządzania projektami i systemów kontroli wersji. Przybliża metody rozwiązywania problemów za pomocą algorytmów, sposoby ich projektowania za pomocą różnych metod schematów blokowych, a także złożoność obliczeniową algorytmów. Ułatwia zrozumienie potrzeb klientów i kwestii związanych z projektowaniem aplikacji. Dzięki korzystaniu z podręcznika przyszły technik pozna zasady planowania przedsięwzięć programistycznych.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Kwalifikacja INF.04. Część 2

  E‑podręcznik. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Kwalifikacja INF.04. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik dla techników programistów poświęcony programowaniu aplikacji. Zawiera informacje dotyczące zasad obowiązujących podczas programowania obiektowego, wykorzystywania środowiska programistycznego dla obiektowych aplikacji konsolowych, stosowania operatorów, instrukcji, bibliotek języków programowania, definiowania klas i konstruktorów, programowania obsługi wyjątków. Ułatwia zrozumienie kwestii związanych z projektowaniem desktopowych aplikacji okienkowych, wykorzystywaniem środowiska IDE, RAD i frameworków oraz programowaniem aplikacji okienkowych. Wyjaśnia, jak wykorzystać środowisko programistyczne dla aplikacji mobilnych, jakie zasady obowiązują podczas ich programowania. Dzięki korzystaniu z podręcznika przyszły technik programista zdobędzie informacje o przeprowadzaniu walidacji kodu programu i testów oraz dokumentowaniu aplikacji.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych. Kwalifikacja ELM.03. Część 1

  E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych. Kwalifikacja ELM.03. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Najnowszy podręcznik do nauki zawodu technik mechatronik to źródło rzetelnej wiedzy i pomoc w opanowaniu umiejętności praktycznych dotyczących budowy oraz zastosowania urządzeń i systemów mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych. Zapoznaje ucznia z zasadami BHP oraz podstawami rysunku technicznego, materiałoznawstwa i technologii maszyn, a także montażu podzespołów i zespołów mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych. Wiadomości teoretyczne zilustrowano wieloma przykładami, zrzutami ekranowymi i zdjęciami przybliżającymi omawiane zagadnienia. Rozmaite ćwiczenia stwarzają wiele możliwości sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Obowiązkowa pozycja w przygotowaniach do egzaminu zawodowego! Wiadomości teoretyczne wsparte licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami przybliżającymi praktyczne zastosowanie wiedzy. Sprawdź pozostałą ofertę do nauki zawodu http://sklep.wsip.pl/technik-mechatronik-elektronik-elektryk/ Korzystanie z e-podręcznika Dodaj do koszyka interesujący Cię e-podręcznik i kup go. Na podany podczas zakupów adres e-mail zostanie wysłany kod dostępu do kupionego przez Ciebie e-podręcznika. Zarejestruj się na platformie WSiPnet.pl jako uczeń lub skorzystaj z konta, które już masz. Zaloguj się. Kliknij +Dodaj e-podręcznik. Wpisz kod dostępu i zatwierdź przyciskiem +Aktywuj. Gotowe! Od teraz możesz korzystać z e-podręcznika po zalogowaniu na swoje konto w serwisie WSiPnet.pl.  Pamiętaj, że musisz mieć dostęp do Internetu. Kod aktywacyjny daje Ci dostęp do e-podręcznika i możliwość korzystania z niego online jednocześnie na 3 urządzeniach.

  52,90 zł
 • E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych. Kwalifikacja ELM.03. Część 2

  E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych. Kwalifikacja ELM.03. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Część 2. publikacji zapoznaje uczniów z wiadomościami wymaganymi na egzaminie zawodowym i uczy praktycznych umiejętności związanych z rozruchem oraz konserwacją urządzeń i systemów mechatronicznych. Przedstawia: urządzenia i systemy mechatroniczne oraz ich zasilanie, oprogramowanie używane podczas projektowania, programowania i eksploatacji systemów mechatronicznych oraz ich pomiary i zasady uruchamiania.

  52,90 zł
 • E‑podręcznik. Budownictwo ogólne

  E‑podręcznik. Budownictwo ogólne

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik omawia podstawowe pojęcia z zakresu budownictwa. Autorzy scharakteryzowali elementy konstrukcyjne, elewacyjne i wykończeniowe budynków oraz związane z nimi instalacje.

  42,90 zł
 • E‑podręcznik. Historia. Zakres podstawowy. Klasa 3. Reforma 2019

  E‑podręcznik. Historia. Zakres podstawowy. Klasa 3. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Historia do zakresu podstawowego dla klasy 3 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest ciekawy i przystępny język zachęcający do pogłębienia wiedzy historycznej.

  44,90 zł
 • E‑podręcznik. Historia. Zakres rozszerzony. Klasa 3. Reforma 2019

  E‑podręcznik. Historia. Zakres rozszerzony. Klasa 3. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Historia do zakresu rozszerzonego dla klasy 3 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest ciekawy i przystępny język zachęcający do pogłębiania wiedzy i pomagania w poznawaniu oraz zrozumieniu procesów historycznych.

  47,90 zł
 • E‑podręcznik. Oblicza epok. Język polski. Klasa 3. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  E‑podręcznik. Oblicza epok. Język polski. Klasa 3. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Oblicz Epok część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 3 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest bogactwo kontekstów współczesnych. Nowoczesne teksty kultury dobrane są ze względu na podobieństwo motywów oraz zróżnicowanie środków wyrazu (m.in.

  38,90 zł
 • E‑podręcznik. Oblicza epok. Język polski. Klasa 3. Część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  E‑podręcznik. Oblicza epok. Język polski. Klasa 3. Część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Oblicz Epok część 2 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 3 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest bogactwo kontekstów współczesnych.

  39,50 zł
 • E‑podręcznik. Przeszłość i dziś. Młoda polska. Język polski. Klasa 3. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  E‑podręcznik. Przeszłość i dziś. Młoda polska. Język polski. Klasa 3. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Przeszłość i dziś część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 3 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są doskonale opracowane lektury i bogaty materiał ilustracyjny ułatwiający zrozumienie kontekstów historyczno-kulturowych. Treści z kształcenia literacko-kulturowego zintegrowane są z treściami  kształcenia  językowego.

  38,90 zł
 • E‑podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 3. Część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  E‑podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 3. Część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Przeszłość i dziś część 2 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 3 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są doskonale opracowane lektury i bogaty materiał ilustracyjny ułatwiający zrozumienie kontekstów historyczno-kulturowych.

  39,50 zł
 • E‑podręcznik. Fizyka. Zakres podstawowy. Klasa 3. Reforma 2019

  E‑podręcznik. Fizyka. Zakres podstawowy. Klasa 3. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Fizyka do zakresu podstawowego dla klasy 3 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są prawa fizyki przedstawione w logiczny, zrozumiały i ciekawy sposób. Zawiera funkcjonalną i atrakcyjną szatę graficzną wzbudzającą zainteresowanie przedmiotem.

  44,90 zł
 • E‑podręcznik. Fizyka. Zakres rozszerzony. Klasa 3. Reforma 2019

  E‑podręcznik. Fizyka. Zakres rozszerzony. Klasa 3. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Fizyka do zakresu rozszerzonego dla klasy 3 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są dokładnie wyjaśnione przykłady, wprowadzenie matematyczne oraz zadania obliczeniowe i problemowe pomagające w zrozumieniu praw fizyki. Szczegółowe instrukcje przygotowują do samodzielnego przeprowadzenia doświadczeń i interpretacji wyników.

  47,90 zł
 • E‑podręcznik. Informatyka. Zakres podstawowy. Klasa 3. Reforma 2019

  E‑podręcznik. Informatyka. Zakres podstawowy. Klasa 3. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Informatyka do zakresu podstawowego dla klasy 3 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest nauka programowania w dwóch językach: Python i C++. W biegłej obsłudze programów i aplikacji pomagają atrakcyjne infografiki, nowoczesne ilustracje i czytelne zrzuty ekranu.

  42,90 zł
 • E‑podręcznik. Chemia. Klasa 3. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  E‑podręcznik. Chemia. Klasa 3. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Chemia do zakresu podstawowego dla klasy 3 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest prosty, przystępny język i sposób wyjaśnienia chemii w ułatwiający poznawanie świata i zrozumienie wielu zjawisk pojawiających się w życiu codziennym.

  42,90 zł
 • E‑podręcznik. Chemia. Klasa 3. Zakres rozszerzony. Reforma 2019

  E‑podręcznik. Chemia. Klasa 3. Zakres rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Chemia do zakresu rozszerzonego dla klasy 3 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest rzeczowe i klarowne wprowadzanie nowych treści. Przykłady obliczeniowe rozwiązane krok po kroku rozwijają umiejętności rachunkowe.

  45,90 zł
 • E‑podręcznik. Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem. Przygotowywanie i wydawanie dań. Kwalifikacja HGT.02. Technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz. Część 1

  E‑podręcznik. Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem. Przygotowywanie i wydawanie dań. Kwalifikacja HGT.02. Technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Znany i lubiany podręcznik dostosowany do podstawy programowej z 2019 r. omawia starannie surowce stosowane w gastronomii, kładzie przy tym duży nacisk na uwypuklone w nowej podstawie przyprawy oraz tłuszcze.

  48,90 zł
 • E‑podręcznik. Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem. Przygotowywanie i wydawanie dań. Kwalifikacja HGT.02. Technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz. Część 2

  E‑podręcznik. Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem. Przygotowywanie i wydawanie dań. Kwalifikacja HGT.02. Technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Znany i lubiany podręcznik dostosowany do podstawy programowej z 2019 r. omawia dokładnie procesy przyrządzania ciast, zup, sosów oraz zakąsek zimnych i gorących.

  48,90 zł
 • E‑podręcznik. Sporządzanie potraw i napojów. Kwalifikacja HGT.02. Część 1

  E‑podręcznik. Sporządzanie potraw i napojów. Kwalifikacja HGT.02. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. W podręczniku omówione zostały zagadnienia z zakresu PDG, KPS, BHP oraz kwalifikacji HGT.02 , która dotyczy wyposażenia zakładów gastronomicznych. Publikacja stanowi swoisty przewodnik dla osoby kształcącej się w zawodzie kucharza lub technika żywienia i usług gastronomicznych.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Podstawy logistyki. Technik logistyk. Technik spedytor

  E‑podręcznik. Podstawy logistyki. Technik logistyk. Technik spedytor

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Nowoczesny podręcznik niezbędny do nauki zawodów technik logistyk i technik spedytor. Logistyka i spedycja w najbliższych latach będą się rozwijać bardzo dynamicznie. Absolwenci tych kierunków są dziś poszukiwani przez pracodawców na polskim i europejskim rynku. Publikacja dostarcza podstawowej wiedzy potrzebnej do wykonywania zawodu.

  42,90 zł
 • E‑podręcznik. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych. Kwalifikacja MOT.05. Część 1

  E‑podręcznik. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych. Kwalifikacja MOT.05. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik porusza zagadnienia bhp w branży motoryzacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki pracy w warsztacie samochodowym. Przybliża tematykę wykonywania i czytania rysunków technicznych, w skrócie prezentuje techniki i metody wytwarzania części maszyn i urządzeń.

  52,90 zł
 • E‑podręcznik. Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BUD.14. Część 1

  E‑podręcznik. Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BUD.14. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik wprowadza w zagadnienia dotyczące mechaniki budowli. Omawia szczegółowo statykę sił, typy układów sił, zasady sporządzania wykresów sił przekrojowych.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BUD.14. Część 2

  E‑podręcznik. Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BUD.14. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik charakteryzuje zamówienia publiczne i związane z nimi postępowania przetargowe. Omawia także zagadnienia związane z przedmiarowaniem robót budowlanych, w tym  robót wykończeniowych, a także różne rodzaje kosztorysów.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich. Kwalifikacja BUD.12. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa

  E‑podręcznik. Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich. Kwalifikacja BUD.12. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Z podręcznika dowiesz się, jakie są zasady wykonywania konstrukcji murowanych. Poznasz właściwości zapraw murarskich i tynkarskich, wyrobów ceramicznych oraz innych wyrobów murowych.

  42,90 zł
 • E‑podręcznik. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie. Technik hotelarstwa. HGT.03. Część 1

  E‑podręcznik. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie. Technik hotelarstwa. HGT.03. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. W podręczniku zawarte zostały informacje dotyczące klasyfikacji obiektów i usług hotelarskich, systemów i sieci hotelarskich, zasad bhp obowiązujących w branży. Omówione są sposoby rozróżniania stanowisk pracy w dziale służby pięter, kwestie rodzajów jednostek mieszkalnych, prac porządkowych, technik sprzątania oraz obsługiwania sprzętu i urządzeń do utrzymywania czystości. Podręcznik Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie z zakresu kwalifikacji HGT.03 to nieoceniona pomoc podczas realizacji nauki zawodu, opracowany pod kątem wszystkich efektów kształcenia i kryteriów weryfikacji opisanych w nowej podstawie programowej dla zawodu technik hotelarstwa.

  45,90 zł
 • E‑podręcznik. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie. Technik hotelarstwa. HGT.03. Część 2

  E‑podręcznik. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie. Technik hotelarstwa. HGT.03. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Wyczerpująco opisana kwestia dotycząca przestrzegania zasad zdrowego żywienia, przechowywania żywności, bielizny i zastawy stołowej, sporządzania jadłospisów i rozróżniania śniadań hotelowych oraz sposobów ich podawania. Zaprezentowane zostały informacje dotyczące przyjmowania i realizacji zamówień usług dodatkowych, ich organizowania oraz sporządzania dokumentacji. Podręcznik Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie z zakresu kwalifikacji HGT.03 to nieoceniona pomoc podczas nauki zawodu, opracowana pod kątem wszystkich efektów kształcenia i kryteriów weryfikacji opisanych w nowej podstawie programowej dla zawodu technik hotelarstwa.

  45,90 zł
 • E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Technik elektryk. Elektryk. ELE.02/EE.05. Cz.1

  E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Technik elektryk. Elektryk. ELE.02/EE.05. Cz.1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik do kwalifikacji EE.05 (Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych) opracowany zgodnie z podstawą programową 2017 kształcenia w zawodach elektronik i technik elektronik w pełni pokrywa również materiał do kwalifikacji ELE.02 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych) do podstawy programowej 2019. Podręcznik niezbędny w nauce zawodów elektryk i technik elektryk – stanowi podstawowe źródło wiedzy w przygotowaniach do egzaminu zawodowego. Część pierwsza publikacji przedstawia wiadomości i kształtuje umiejętności praktyczne związane z budową i konserwacją maszyn i urządzeń elektrycznych. Dokładnie omówiono w niej wszystkie zagadnienia, których znajomość obowiązuje kandydata do zawodu – od ochrony przeciwporażeniowej po budowę, rodzaj i zastosowanie maszyn i urządzeń elektrycznych. Godne zaufania kompendium aktualnej wiedzy – jego autorzy są twórcami publikacji zawodowych i doświadczonymi nauczycielami przedmiotów z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej. Obowiązkowa pozycja w przygotowaniach do egzaminu zawodowego! Wiadomości teoretyczne wsparte licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami przybliżającymi praktyczne zastosowanie wiedzy. Sprawdź pozostałą ofertę do nauki zawodu http://sklep.wsip.pl/technik-mechatronik-elektronik-elektryk/ Korzystanie z e-podręcznika Dodaj do koszyka interesujący Cię e-podręcznik i kup go. Na podany podczas zakupów adres e-mail zostanie wysłany kod dostępu do kupionego przez Ciebie e-podręcznika. Zarejestruj się na platformie WSiPnet.pl jako uczeń lub skorzystaj z konta, które już masz. Zaloguj się. Kliknij +Dodaj e-podręcznik. Wpisz kod dostępu i zatwierdź przyciskiem +Aktywuj. Gotowe! Od teraz możesz korzystać z e-podręcznika po zalogowaniu na swoje konto w serwisie WSiPnet.pl.  Pamiętaj, że musisz mieć dostęp do Internetu. Kod aktywacyjny daje Ci dostęp do e-podręcznika i możliwość korzystania z niego online jednocześnie na 3 urządzeniach.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Technik elektryk. Elektryk. ELE.02/EE.05. Cz.2

  E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Technik elektryk. Elektryk. ELE.02/EE.05. Cz.2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik do kwalifikacji EE.05 (Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych) opracowany zgodnie z podstawą programową 2017 kształcenia w zawodach elektronik i technik elektronik w pełni pokrywa również materiał do kwalifikacji ELE.02 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych) do podstawy programowej 2019. Część 2 podręcznika prezentuje wiedzę oraz uczy umiejętności praktycznych dotyczących budowy i konserwacji instalacji elektrycznych (omówiono w nim takie zagadnienia, jak: ochrona przeciwporażeniowa, wytwarzanie i przesyłanie energii elektrycznej, rodzaje kabli i przewodów, sprzęt i osprzęt w instalacjach elektrycznych, budowa i rodzaje instalacji, wskaźniki energetyczne, zasady i zakres konserwacji instalacji elektrycznych, badania i pomiary instalacji elektrycznych, normy i przepisy prawa). Wiadomości teoretyczne wsparto licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami wskazującymi sposoby praktycznego zastosowania wiedzy. Obowiązkowa pozycja w przygotowaniach do egzaminu zawodowego! Wiadomości teoretyczne wsparte licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami przybliżającymi praktyczne zastosowanie wiedzy. Korzystanie z e-podręcznika Dodaj do koszyka interesujący Cię e-podręcznik i kup go. Na podany podczas zakupów adres e-mail zostanie wysłany kod dostępu do kupionego przez Ciebie e-podręcznika. Zarejestruj się na platformie WSiPnet.pl jako uczeń lub skorzystaj z konta, które już masz. Zaloguj się. Kliknij +Dodaj e-podręcznik. Wpisz kod dostępu i zatwierdź przyciskiem +Aktywuj. Gotowe! Od teraz możesz korzystać z e-podręcznika po zalogowaniu na swoje konto w serwisie WSiPnet.pl.  Pamiętaj, że musisz mieć dostęp do Internetu. Kod aktywacyjny daje Ci dostęp do e-podręcznika i możliwość korzystania z niego online jednocześnie na 3 urządzeniach.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych. Kwalifikacja ELM.02 / EE.03. Część 1

  E‑podręcznik Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych. Kwalifikacja ELM.02 / EE.03. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik do kwalifikacji EE.03 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych) opracowany zgodnie z podstawą programową 2017 kształcenia w zawodach elektronik i technik elektronik w pełni pokrywa również materiał do kwalifikacji ELM.02 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych) do podstawy programowej 2019. Podręcznik został poświęcony zagadnieniom montażu i demontażu elementów, układów i urządzeń elektronicznych. Autor opisał w nim, jak należy przygotować elementy do montażu, lutować je i wylutowywać.

  42,90 zł
 • E‑podręcznik Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych. Kwalifikacja ELM.02 / EE.03. Część 2

  E‑podręcznik Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych. Kwalifikacja ELM.02 / EE.03. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik do kwalifikacji EE.03 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych) opracowany zgodnie z podstawą programową 2017 kształcenia w zawodach elektronik i technik elektronik w pełni pokrywa również materiał do kwalifikacji ELM.02 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych) do podstawy programowej 2019. Podręcznik poświęcony zagadnieniom wykonywania instalacji wraz z montażem urządzeń elektronicznych. Autor omówił w nim, jak należy przygotowywać przewody i wyznaczać ich trasy do instalowanych urządzeń elektronicznych.

  42,90 zł
 • E‑podręcznik. Bezpieczeństwo i higiena pracy

  E‑podręcznik. Bezpieczeństwo i higiena pracy

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. W podręczniku omówiono i na podstawie praktycznych przykładów przybliżono następujące zagadnienia z zakresu BHP: uwarunkowania prawne, zagrożenia zawodowe, przepisy przeciwpożarowe, zasady ergonomii oraz techniki udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Korzystanie z e-podręcznika Dodaj do koszyka interesujący Cię e-podręcznik i kup go. Na podany podczas zakupów adres e-mail zostanie wysłany kod dostępu do kupionego przez Ciebie e-podręcznika. Zarejestruj się na platformie WSiPnet.pl jako uczeń lub skorzystaj z konta, które już masz. Zaloguj się. Kliknij +Dodaj e-podręcznik. Wpisz kod dostępu i zatwierdź przyciskiem +Aktywuj. Gotowe! Od teraz możesz korzystać z e-podręcznika po zalogowaniu na swoje konto w serwisie WSiPnet.pl.  Pamiętaj, że musisz mieć dostęp do Internetu. Kod aktywacyjny daje Ci dostęp do e-podręcznika i możliwość korzystania z niego online jednocześnie na 3 urządzeniach. Kod jest jednorazowego użytku i może być wykorzystany tylko przez jednego użytkownika. Więcej informacji o e-podręcznikach do nauki zawodu na stronie: https://www.wsipnet.pl/e-podreczniki-liceum-i-technikum/.

  42,90 zł
 • E‑podręcznik. Podstawy turystyki

  E‑podręcznik. Podstawy turystyki

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Znany i lubiany przez uczniów podręcznik dostosowany do podstawy programowej z 2019 r. i wzbogacony o aktualne dane.

  45,90 zł
 • E‑podręcznik. Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem. HGT.02. Część 2

  E‑podręcznik. Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem. HGT.02. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY – WYDANIE 2021 Znany i lubiany podręcznik dostosowany do podstawy programowej z 2019 r. omawia dokładnie procesy przyrządzania ciast, zup, sosów oraz zakąsek zimnych i gorących.

  48,90 zł
 • E‑podręcznik. Organizacja żywienia i usług gastronomicznych. HGT.12. Część 1

  E‑podręcznik. Organizacja żywienia i usług gastronomicznych. HGT.12. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik przedstawia dokładną analizę składników odżywczych oraz normy i zalecenia dotyczące ich spożycia. Koncentruje się na problematyce zdrowia, omawia różnorodne diety chroniące przed chorobami, a także trendy żywieniowe, które mogą zwiększać ryzyko zachorowania.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Organizacja żywienia i usług gastronomicznych. HGT.12. Część 2

  E‑podręcznik. Organizacja żywienia i usług gastronomicznych. HGT.12. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik przedstawia najnowsze trendy w usługach gastronomicznych. Pokazuje nowatorskie rozwiązania zarówno pod względem sztuki kulinarnej (kuchnia fusion, kuchnia molekularna), jak i świadczenia usług (bufety i przyjęcia tematyczne, catering przygotowany pod kątem specyfiki firmy).

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Wykonywanie przekazu reklamowego. PGF.07. Część 1

  E‑podręcznik. Wykonywanie przekazu reklamowego. PGF.07. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik przedstawia zagadnienia bhp, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki pracy w zawodzie technika reklamy. Przybliża tematykę związaną z reklamą, omawia jej funkcje, cele i zadania. Przedstawia formy reklamy.

  47,90 zł
 • E‑podręcznik. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych. MOT.05. Mechanik pojazdów samochodowych, technik pojazdów samochodowych. Część 2

  E‑podręcznik. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych. MOT.05. Mechanik pojazdów samochodowych, technik pojazdów samochodowych. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik starannie omawia zagadnienia związane z diagnostyką podwozi samochodowych, układów bezpieczeństwa i komfortu jazdy oraz nadwozia i ramy pojazdu. Zwraca uwagę na stosowane programy komputerowe, pomocne zarówno w diagnostyce, jak i w zacowaniu kosztów naprawy czy kosztów pracy.

  52,90 zł
 • E‑podręcznik. Geografia turystyczna. Część 1. Technik organizacji turystyki

  E‑podręcznik. Geografia turystyczna. Część 1. Technik organizacji turystyki

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik przedstawia walory przyrody, kultury i historii Polski. Omówiono w nim podstawowe pojęcia geografii turystycznej, scharakteryzowano regiony turystyczne Polski.

  42,90 zł
 • E‑podręcznik. Geografia turystyczna. Część 2. Technik organizacji turystyki

  E‑podręcznik. Geografia turystyczna. Część 2. Technik organizacji turystyki

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Ta publikacja to pasjonująca podróż dookoła świata. Uczeń pozna dzięki niej walory turystyczne ponad dwudziestu krajów europejskich.

  42,90 zł
 • E‑podręcznik. Realizacja usług w recepcji. Kwalifikacja HGT.06. Część 1

  E‑podręcznik. Realizacja usług w recepcji. Kwalifikacja HGT.06. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik dla techników hotelarstwa poświęcony realizacji usług w recepcji. Zawiera informacje dotyczące bhp w recepcji hotelowej, potrzeb gości i ich oczekiwań, etyki, kultury i savoir-vivre’u pracowników recepcji. Sprawia, że przyszły technik hotelarstwa pozna zasady komunikowania się z gośćmi hotelowymi oraz etapy i techniki negocjacji stosowane do uzyskania warunków porozumienia.

  46,90 zł
 • E‑podręcznik. Realizacja usług w recepcji. HGT.06. Część 2

  E‑podręcznik. Realizacja usług w recepcji. HGT.06. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik dla techników hotelarstwa poświęcony realizacji usług w recepcji. Zawiera informacje dotyczące procedury przyjęcia i wykwaterowania gości, w tym zasady rejestracji gości, przydziałów pokoi, prowadzenia dokumentacji hotelowej. Ułatwia zrozumienie kwestii związanych ze świadczeniem gościom usług przez pracowników recepcji, m.in.: pomoc w przenoszeniu bagażu, budzenie, przekazywanie wiadomości i korespondencji, udzielanie informacji, obsługa gości specjalnych. Sprawia, że przyszły technik hotelarstwa pozna rodzaje cen usług hotelarskich i stosowane rabaty, formy płatności w sprzedaży usług hotelarskich i zasady prowadzenia rachunku hotelowego gości. Wzbogacenie podręcznika w liczne fotografie, ilustracje i tabele pomaga uczniowi zrozumieć przedstawioną teorię. Sprawdź pozostałą ofertę do nauki zawodu: http://sklep.wsip.pl/technik-hotelarstwa/ Korzystanie z e-podręcznika Dodaj do koszyka interesujący Cię e-podręcznik i kup go. Na podany podczas zakupów adres e-mail zostanie wysłany kod dostępu do kupionego przez Ciebie e-podręcznika. Zarejestruj się na platformie WSiPnet.pl jako uczeń lub skorzystaj z konta, które już masz. Zaloguj się. Kliknij +Dodaj e-podręcznik. Wpisz kod dostępu i zatwierdź przyciskiem +Aktywuj. Gotowe! Od teraz możesz korzystać z e-podręcznika po zalogowaniu na swoje konto w serwisie WSiPnet.pl.  Pamiętaj, że musisz mieć dostęp do Internetu. Kod aktywacyjny daje Ci dostęp do e-podręcznika i możliwość korzystania z niego online jednocześnie na 3 urządzeniach. Kod jest jednorazowego użytku i może być wykorzystany tylko przez jednego użytkownika. Więcej informacji o e-podręcznikach do nauki zawodu na stronie: https://www.wsipnet.pl/e-podreczniki-liceum-i-technikum/ Zobacz fragment publikacji>>.

  46,90 zł
 • E‑podręcznik. Bezpieczeństwo i higiena pracy

  E‑podręcznik. Bezpieczeństwo i higiena pracy

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik omawia regulacje prawne związane z ochroną pracy oraz bezpieczeństwem i higieną pracy. Wskazuje organizacje odpowiedzialne za nadzór nad warunkami pracy, a także omawia obowiązki i prawa pracownika oraz pracodawcy.

  43,90 zł
 • E‑podręcznik. Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem. HGT.02. Część 1

  E‑podręcznik. Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem. HGT.02. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY–WYDANIE 2021 Znany i lubiany podręcznik dostosowany do podstawy programowej z 2019 r. omawia starannie surowce stosowane w gastronomii, kładzie przy tym duży nacisk na uwypuklone w nowej podstawie przyprawy oraz tłuszcze.

  48,90 zł

Sklep WSiP

Sprawdź największą ofertę wydawniczą obejmującą podręczniki, zeszyty ćwiczeń oraz publikacje pomocnicze do wszystkich poziomów nauczania, uwzględniające aktualne wymagania programowe, w tym podręczniki do nowej podstawy programowej kształcenia zawodowego.

W bogatej ofercie znajdują się również pomoce dydaktyczne, lektury szkolne, plansze interaktywne, testy i repetytoria przygotowujące do egzaminów zawodowych oraz arkusze i repetytoria do Egzaminu Ósmoklasisty i Matury 2020.

Sklep internetowy WSiP to zawsze aktualna oferta, atrakcyjne ceny, dogodne formy płatności i szybka realizacja zamówienia. Zapraszamy na www.sklep.wsip.pl!

Pomoc techniczna

Problemy z rejestracją, logowaniem
lub funkcjonowaniem serwisu: pomoc@wsipnet.pl

Masz problem z aktywacją e-podręcznika?
Napisz na: wsipnet@wsipnet.pl

WSiPnet.pl wykorzystuje pliki cookies Więcej informacji

Rejestracja w serwisie jako:

Rejestracja dla Dyrektora

Jeśli chcesz się zarejestrować w serwisie wsipnet.pl - skontaktuj się z nami.

Infolinia: 801 220 555