• E-podręczniki do liceum i technikum

  Poznaj elektroniczne wersje podręczników WSiP dla szkół ponadpodstawowych. W ofercie
  dostępne są publikacje do 9 przedmiotów oraz do wybranych branż kształcenia zawodowego.

Twój e-podręcznik

Zarejestruj się (lub skorzystaj z konta, które już masz) i zaloguj na WSiPnet.pl, aby dodać zakupiony e-podręcznik. Wykorzystaj Kod Aktywacyjny, który wysłaliśmy na adres e-mail, podany przez Ciebie podczas składania zamówienia.

Po aktywowaniu e-podręcznika możesz z niego korzystać na komputerze, tablecie lub smartfonie. Wystarczy przeglądarka internetowa i połączenie z internetem, nie musisz instalować dodatkowych aplikacji. Wygodną nawigację po książce zapewni Ci interaktywny spis treści.

Poznaj ofertę e-podręczników WSiP

 • E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 1 Język polski. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 1 Język polski. Reforma 2019

  E-podręcznik Oblicza epok część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest bogactwo kontekstów współczesnych.

  33,90 zł
 • E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 2. Język polski. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 2. Język polski. Reforma 2019

  E-podręcznik Oblicz Epok część 2 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest bogactwo kontekstów współczesnych.

  33,90 zł
 • E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 1. Język polski. Starożytność i średniowiecze. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 1. Język polski. Starożytność i średniowiecze. Reforma 2019.

  E-podręcznik Przeszłość i dziś część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są doskonale opracowane lektury i bogaty materiał ilustracyjny ułatwiający zrozumienie kontekstów historyczno-kulturowych.

  33,90 zł
 • E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 2. Język polski. Renesans‑Oświecenie. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 2. Język polski. Renesans‑Oświecenie. Reforma 2019.

  E-podręcznik Przeszłość i dziś część 2 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są doskonale opracowane lektury i bogaty materiał ilustracyjny ułatwiający zrozumienie kontekstów historyczno-kulturowych.

  33,90 zł
 • E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  E-podręcznik Historia do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest ciekawy i przystępny język zachęcający do pogłębienia wiedzy historycznej.

  40,90 zł
 • E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  E-podręcznik Historia do zakresu rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest ciekawy i przystępny język zachęcający do pogłębiania wiedzy i pomagania w poznawaniu oraz zrozumieniu procesów historycznych.

  44,90 zł
 • E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E-podręcznik Chemia do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest prosty, przystępny język i sposób wyjaśnienia chemii w ułatwiający poznawanie świata i zrozumienie wielu zjawisk pojawiających się w życiu codziennym.

  39,90 zł
 • E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  E-podręcznik Chemia do zakresu rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest rzeczowe i klarowne wprowadzanie nowych treści.

  42,90 zł
 • E‑Podręcznik. Edukacja dla bezpieczeństwa. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Edukacja dla bezpieczeństwa. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E-podręcznik Edukacja dla bezpieczeństwa do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Przygotowuje do działania ratowniczego i uczy udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach urazowych.

  32,90 zł
 • E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E-podręcznik Fizyka do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są prawa fizyki przedstawione w logiczny, zrozumiały i ciekawy sposób.

  42,90 zł
 • E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  E-podręcznik Fizyka do zakresu rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są dokładnie wyjaśnione przykłady, wprowadzenie matematyczne oraz zadania obliczeniowe i problemowe pomagające w zrozumieniu praw fizyki.

  44,90 zł
 • Informatyka. E‑Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  Informatyka. E‑Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E-podręcznik Informatyka do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest nauka programowania w dwóch językach: Python i C++.

  39,90 zł
 • E‑Podręcznik. Effekt. Część 1. Język niemiecki. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Effekt. Część 1. Język niemiecki. Reforma 2019

  E-podręcznik Effekt część 1 dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Przeznaczony jest dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego.

  45,90 zł
 • E‑Podręcznik. Effekt. Część 2. Język niemiecki. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Effekt. Część 2. Język niemiecki. Reforma 2019

  E-podręcznik Effekt część 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego dla klasy 2. Cykl Effekt  jest przeznaczony zarówno dla rozpoczynających naukę języka niemieckiego, jak i dla kontynuujących.

  45,90 zł
 • E‑Podręcznik. Kak raz. Klasa 1. Język rosyjski. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Kak raz. Klasa 1. Język rosyjski. Reforma 2019

  E-podręcznik Kak raz dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są nowoczesne i ciekawe treści nawiązujące do kultury Rosji.

  42,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. OBLICZA EPOK. JĘZYK POLSKI. KLASA 2. CZĘŚĆ 1

  E‑PODRĘCZNIK. OBLICZA EPOK. JĘZYK POLSKI. KLASA 2. CZĘŚĆ 1

  E-podręcznik Oblicz Epok część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest bogactwo kontekstów współczesnych.

  33,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. PRZESZŁOŚĆ I DZIŚ. JĘZYK POLSKI. KLASA 2. CZĘŚĆ 1

  E‑PODRĘCZNIK. PRZESZŁOŚĆ I DZIŚ. JĘZYK POLSKI. KLASA 2. CZĘŚĆ 1

  E-podręcznik Przeszłość i dziś część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są doskonale opracowane lektury i bogaty materiał ilustracyjny ułatwiający zrozumienie kontekstów historyczno-kulturowych.

  33,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. HISTORIA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY

  E‑PODRĘCZNIK. HISTORIA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY

  E-podręcznik Historia do zakresu podstawowego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest ciekawy i przystępny język zachęcający do pogłębienia wiedzy historycznej.

  40,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. HISTORIA. KLASA 2. ZAKRES ROZSZERZONY

  E‑PODRĘCZNIK. HISTORIA. KLASA 2. ZAKRES ROZSZERZONY

  E-podręcznik Fizyka do zakresu rozszerzonego dla klasy 2  jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są dokładnie wyjaśnione przykłady, wprowadzenie matematyczne oraz zadania obliczeniowe i problemowe pomagające w zrozumieniu praw fizyki.

  44,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. CHEMIA. ZAKRES PODSTAWOWY. KLASA 2

  E‑PODRĘCZNIK. CHEMIA. ZAKRES PODSTAWOWY. KLASA 2

  E-podręcznik Chemia do zakresu podstawowego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest prosty, przystępny język i sposób wyjaśnienia chemii w ułatwiający poznawanie świata i zrozumienie wielu zjawisk pojawiających się w życiu codziennym.

  39,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. CHEMIA. ZAKRES ROZSZERZONY. KLASA 2

  E‑PODRĘCZNIK. CHEMIA. ZAKRES ROZSZERZONY. KLASA 2

  E-podręcznik Chemia do zakresu rozszerzonego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest rzeczowe i klarowne wprowadzanie nowych treści.

  42,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. FIZYKA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. FIZYKA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY. REFORMA 2019

  E-podręcznik Fizyka do zakresu podstawowego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są prawa fizyki przedstawione w logiczny, zrozumiały i ciekawy sposób.

  42,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. FIZYKA. KLASA 2. ZAKRES ROZSZERZONY

  E‑PODRĘCZNIK. FIZYKA. KLASA 2. ZAKRES ROZSZERZONY

  E-podręcznik Fizyka do zakresu rozszerzonego dla klasy 2  jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są dokładnie wyjaśnione przykłady, wprowadzenie matematyczne oraz zadania obliczeniowe i problemowe pomagające w zrozumieniu praw fizyki.

  44,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. INFORMATYKA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY

  E‑PODRĘCZNIK. INFORMATYKA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY

  E-podręcznik Informatyka do zakresu podstawowego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest nauka programowania w dwóch językach: Python i C++.

  39,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. EFFEKT. CZĘŚĆ 3. JĘZYK NIEMIECKI. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. EFFEKT. CZĘŚĆ 3. JĘZYK NIEMIECKI. REFORMA 2019

  E-podręcznik Effekt 3 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Cykl Effekt promuje postawę autonomiczną, przygotowując ucznia do samodzielności w procesie uczenia się.

  45,90 zł
 • E‑Podręcznik. Kak raz. Klasa 2. Język rosyjski. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Kak raz. Klasa 2. Język rosyjski. Reforma 2019

  E-podręcznik Kak raz dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Prezentowane treści są idealnie dostosowane do zainteresowań współczesnych nastolatków.

  42,90 zł
 • Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. E‑podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 1

  Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. E‑podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 1

  Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk z 2019 r.! Najnowszy podręcznik do nauki zawodu technik informatyk obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji INF.02 (Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych). Publikacja pomoże przyszłym technikom informatykom opanować umiejętności dotyczące budowy, montażu i użytkowania oraz naprawy urządzeń techniki komputerowej (płyt głównych, procesorów, pamięci, chipsetów, dysków twardych, kart graficznych i dźwiękowych, interfejsów, drukarek i skanerów 3D, koparek kryptowalut, monitorów, kas fiskalnych, ploterów, urządzeń wielofunkcyjnych, aparatów cyfrowych i kamer, komputerów przenośnych, smartfonów itp.). W publikacji opisano najnowsze systemy dostępne na rynku. Naukę ułatwia bogaty materiał ilustrujący omawiane zagadnienia: zdjęcia, schematy, zrzuty ekranowe, rysunki.

  45,90 zł
 • Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. E‑podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 3

  Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. E‑podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 3

  Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk z 2019 r.! Najnowszy podręcznik do nauki zawodu technik informatyk obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji INF.02 (Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych). Autorzy publikacji prezentują w niej wiedzę dotyczącą konfiguracji, obsługi, diagnostyki i naprawy lokalnych sieci komputerowych. Opisują sieciowy system operacyjny Linux i zasady administrowania nim.

  45,90 zł
 • Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. E‑podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 2

  Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. E‑podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 2

  Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk z 2019 r. Najnowszy podręcznik do nauki zawodu technik informatyk obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji INF.02 (Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych). Omawia kwestie dotyczące instalacji i konfiguracji systemów Windows 10 i Linux Kubuntu 18.04, naprawy komputera osobistego oraz zabezpieczania systemu operacyjnego. Ponadto zapoznaje uczniów z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas pracy z komputerem. Autorzy publikacji przedstawili w niej także informacje dotyczące współpracy systemu operacyjnego z urządzeniami peryferyjnymi i mobilnymi, podstawy lokalnych sieci komputerowych, zasady projektowania lokalnych sieci komputerowych, montażu okablowania, modernizacji oraz rekonfiguracji lokalnych sieci komputerowych. Naukę ułatwia zawarty w książce bogaty materiał ilustracyjny, prezentujący omawiane zagadnienia (zdjęcia, schematy, zrzuty ekranowe i rysunki).

  45,90 zł
 • E‑podręcznik. Obsługa magazynów. Kwalifikacja SPL.01. Część 1

  E‑podręcznik. Obsługa magazynów. Kwalifikacja SPL.01. Część 1

  Jeden z najpopularniejszych podręczników do nauki zawodów technik logistyk i magazynier-logistyk, dostosowany do nowej podstawy programowej. Publikacja zachowuje wszystkie wcześniejsze atuty, które pomagają w opanowaniu materiału: dużą liczbę przykładów, zdjęć, schematów oraz ćwiczeń i pytań sprawdzających wiedzę.

  45,90 zł
 • E‑podręcznik. Obsługa magazynów. Kwalifikacja SPL.01. Część 2

  E‑podręcznik. Obsługa magazynów. Kwalifikacja SPL.01. Część 2

  Druga część popularnego podręcznika do nauki zawodów technik logistyk i magazynier-logistyk dostosowana do nowej podstawy programowej. Publikacja zachowuje wszystkie wcześniejsze atuty: dużą liczbę przykładów, zdjęć, schematów oraz ćwiczeń i pytań sprawdzających wiedzę.

  45,90 zł
 • E‑podręcznik. Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Kwalifikacja EKA.04. Część 1

  E‑podręcznik. Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Kwalifikacja EKA.04. Część 1

  Podręcznik przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodzie technik ekonomista. Zgodny z nową podstawą programową w zakresie kwalifikacji EKA.04 (Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej).

  45,90 zł
 • E‑podręcznik. Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Kwalifikacja EKA.04. Część 2

  E‑podręcznik. Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Kwalifikacja EKA.04. Część 2

  Podręcznik przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodzie technik ekonomista. Zgodny z nową podstawą programową w zakresie kwalifikacji EKA.04 (Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej).

  45,90 zł
 • E‑podręcznik. Tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Kwalifikacja INF.03. Część 1

  E‑podręcznik. Tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Kwalifikacja INF.03. Część 1

  Podręcznik do kwalifikacji INF.03, która jest pierwszą kwalifikacją dla technika programisty i drugą kwalifikacją dla technika informatyka. Publikacja poświęcona projektowaniu stron internetowych.

  45,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK TWORZENIE STRON I APLIKACJI INTERNETOWYCH ORAZ BAZ DANYCH I ADMINISTROWANIE NIMI. KWALIFIKACJA INF.03. CZĘŚĆ 2

  E‑PODRĘCZNIK TWORZENIE STRON I APLIKACJI INTERNETOWYCH ORAZ BAZ DANYCH I ADMINISTROWANIE NIMI. KWALIFIKACJA INF.03. CZĘŚĆ 2

  Podręcznik dla techników informatyków i techników programistów poświęcony projektowaniu stron internetowych. Zawiera informacje dotyczące zasad tworzenia diagramów E/R, relacyjnych baz danych, formularzy, zapytań i raportów do przetwarzania danych, modyfikowania struktury baz danych oraz zarządzania systemem bazy danych.

  45,90 zł

Sklep WSiP

Sprawdź największą ofertę wydawniczą obejmującą podręczniki, zeszyty ćwiczeń oraz publikacje pomocnicze do wszystkich poziomów nauczania, uwzględniające aktualne wymagania programowe, w tym podręczniki do nowej podstawy programowej kształcenia zawodowego.

W bogatej ofercie znajdują się również pomoce dydaktyczne, lektury szkolne, plansze interaktywne, testy i repetytoria przygotowujące do egzaminów zawodowych oraz arkusze i repetytoria do Egzaminu Ósmoklasisty i Matury 2020.

Sklep internetowy WSiP to zawsze aktualna oferta, atrakcyjne ceny, dogodne formy płatności i szybka realizacja zamówienia. Zapraszamy na www.sklep.wsip.pl!

Pomoc techniczna

Problemy z rejestracją, logowaniem
lub funkcjonowaniem serwisu: pomoc@wsipnet.pl

Masz problem z aktywacją e-podręcznika?
Napisz na: wsipnet@wsipnet.pl

WSiPnet.pl wykorzystuje pliki cookies Więcej informacji

Rejestracja w serwisie jako:

Rejestracja dla Dyrektora

Jeśli chcesz się zarejestrować w serwisie wsipnet.pl - skontaktuj się z nami.

Infolinia: 801 220 555