• E-podręczniki do liceum i technikum

  Poznaj elektroniczne wersje podręczników WSiP dla szkół ponadpodstawowych. W ofercie
  dostępne są publikacje do 9 przedmiotów oraz do wybranych branż kształcenia zawodowego.

Twój e-podręcznik

Zarejestruj się (lub skorzystaj z konta, które już masz) i zaloguj na WSiPnet.pl, aby dodać zakupiony e-podręcznik. Wykorzystaj Kod Aktywacyjny, który wysłaliśmy na adres e-mail, podany przez Ciebie podczas składania zamówienia.

Po aktywowaniu e-podręcznika możesz z niego korzystać na komputerze, tablecie lub smartfonie. Wystarczy przeglądarka internetowa i połączenie z internetem, nie musisz instalować dodatkowych aplikacji. Wygodną nawigację po książce zapewni Ci interaktywny spis treści.

Poznaj ofertę e-podręczników WSiP

Promocja 50% na e-podręczniki licealne, do końca kwietnia 2020. Poniższe ceny nie uwzględniają promocji.
Obejmuje wszystkie tytuły za wyjątkiem INF.02.

 • E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 1 Język polski. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 1 Język polski. Reforma 2019

  E-podręcznik Oblicza epok część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest bogactwo kontekstów współczesnych.

  32,90 zł
 • E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 2. Język polski. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 2. Język polski. Reforma 2019

  E-podręcznik Oblicz Epok część 2 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest bogactwo kontekstów współczesnych.

  32,90 zł
 • E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 1. Język polski. Starożytność i średniowiecze. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 1. Język polski. Starożytność i średniowiecze. Reforma 2019.

  E-podręcznik Przeszłość i dziś część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są doskonale opracowane lektury i bogaty materiał ilustracyjny ułatwiający zrozumienie kontekstów historyczno-kulturowych.

  32,90 zł
 • E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 2. Język polski. Renesans‑Oświecenie. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 2. Język polski. Renesans‑Oświecenie. Reforma 2019.

  E-podręcznik Przeszłość i dziś część 2 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są doskonale opracowane lektury i bogaty materiał ilustracyjny ułatwiający zrozumienie kontekstów historyczno-kulturowych.

  32,90 zł
 • E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  E-podręcznik Historia do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest ciekawy i przystępny język zachęcający do pogłębienia wiedzy historycznej.

  39,90 zł
 • E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  E-podręcznik Historia do zakresu rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest ciekawy i przystępny język zachęcający do pogłębiania wiedzy i pomagania w poznawaniu oraz zrozumieniu procesów historycznych.

  42,90 zł
 • E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E-podręcznik Chemia do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest prosty, przystępny język i sposób wyjaśnienia chemii w ułatwiający poznawanie świata i zrozumienie wielu zjawisk pojawiających się w życiu codziennym.

  39,90 zł
 • E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  E-podręcznik Chemia do zakresu rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest rzeczowe i klarowne wprowadzanie nowych treści.

  42,90 zł
 • E‑Podręcznik. Edukacja dla bezpieczeństwa. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Edukacja dla bezpieczeństwa. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E-podręcznik Edukacja dla bezpieczeństwa do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Przygotowuje do działania ratowniczego i uczy udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach urazowych.

  31,90 zł
 • E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E-podręcznik Fizyka do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są prawa fizyki przedstawione w logiczny, zrozumiały i ciekawy sposób.

  39,90 zł
 • E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  E-podręcznik Fizyka do zakresu rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są dokładnie wyjaśnione przykłady, wprowadzenie matematyczne oraz zadania obliczeniowe i problemowe pomagające w zrozumieniu praw fizyki.

  42,90 zł
 • Informatyka. E‑Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  Informatyka. E‑Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E-podręcznik Informatyka do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest nauka programowania w dwóch językach: Python i C++.

  37,91 zł
 • E‑Podręcznik. Effekt. Część 1. Język niemiecki. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Effekt. Część 1. Język niemiecki. Reforma 2019

  E-podręcznik Effekt część 1 dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Przeznaczony jest dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego.

  42,90 zł
 • E‑Podręcznik. Effekt. Część 2. Język niemiecki. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Effekt. Część 2. Język niemiecki. Reforma 2019

  E-podręcznik Effekt część 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego dla klasy 2. Cykl Effekt  jest przeznaczony zarówno dla rozpoczynających naukę języka niemieckiego, jak i dla kontynuujących.

  42,90 zł
 • E‑Podręcznik. Kak raz. Klasa 1. Język rosyjski. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Kak raz. Klasa 1. Język rosyjski. Reforma 2019

  E-podręcznik Kak raz dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są nowoczesne i ciekawe treści nawiązujące do kultury Rosji.

  42,90 zł
 • Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. E‑podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 1

  Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. E‑podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 1

  Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk z 2019 r.! Najnowszy podręcznik do nauki zawodu technik informatyk obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji INF.02 (Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych). Publikacja pomoże przyszłym technikom informatykom opanować umiejętności dotyczące budowy, montażu i użytkowania oraz naprawy urządzeń techniki komputerowej (płyt głównych, procesorów, pamięci, chipsetów, dysków twardych, kart graficznych i dźwiękowych, interfejsów, drukarek i skanerów 3D, koparek kryptowalut, monitorów, kas fiskalnych, ploterów, urządzeń wielofunkcyjnych, aparatów cyfrowych i kamer, komputerów przenośnych, smartfonów itp.). W publikacji opisano najnowsze systemy dostępne na rynku. Naukę ułatwia bogaty materiał ilustrujący omawiane zagadnienia: zdjęcia, schematy, zrzuty ekranowe, rysunki.

  45,90 zł
 • Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. E‑podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 3

  Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. E‑podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 3

  Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk z 2019 r.! Najnowszy podręcznik do nauki zawodu technik informatyk obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji INF.02 (Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych). Autorzy publikacji prezentują w niej wiedzę dotyczącą konfiguracji, obsługi, diagnostyki i naprawy lokalnych sieci komputerowych. Opisują sieciowy system operacyjny Linux i zasady administrowania nim.

  45,90 zł
 • Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. E‑podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 2

  Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. E‑podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 2

  Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk z 2019 r. Najnowszy podręcznik do nauki zawodu technik informatyk obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji INF.02 (Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych). Omawia kwestie dotyczące instalacji i konfiguracji systemów Windows 10 i Linux Kubuntu 18.04, naprawy komputera osobistego oraz zabezpieczania systemu operacyjnego. Ponadto zapoznaje uczniów z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas pracy z komputerem. Autorzy publikacji przedstawili w niej także informacje dotyczące współpracy systemu operacyjnego z urządzeniami peryferyjnymi i mobilnymi, podstawy lokalnych sieci komputerowych, zasady projektowania lokalnych sieci komputerowych, montażu okablowania, modernizacji oraz rekonfiguracji lokalnych sieci komputerowych. Naukę ułatwia zawarty w książce bogaty materiał ilustracyjny, prezentujący omawiane zagadnienia (zdjęcia, schematy, zrzuty ekranowe i rysunki).

  45,90 zł

Sklep WSiP

Sprawdź największą ofertę wydawniczą obejmującą podręczniki, zeszyty ćwiczeń oraz publikacje pomocnicze do wszystkich poziomów nauczania, uwzględniające aktualne wymagania programowe, w tym podręczniki do nowej podstawy programowej kształcenia zawodowego.

W bogatej ofercie znajdują się również pomoce dydaktyczne, lektury szkolne, plansze interaktywne, testy i repetytoria przygotowujące do egzaminów zawodowych oraz arkusze i repetytoria do Egzaminu Ósmoklasisty i Matury 2020.

Sklep internetowy WSiP to zawsze aktualna oferta, atrakcyjne ceny, dogodne formy płatności i szybka realizacja zamówienia. Zapraszamy na www.sklep.wsip.pl!

Pomoc techniczna

Problemy z rejestracją, logowaniem
lub funkcjonowaniem serwisu: pomoc@wsipnet.pl

Masz problem z aktywacją e-podręcznika?
Napisz na: wsipnet@wsipnet.pl

WSiPnet.pl wykorzystuje pliki cookies Więcej informacji

Rejestracja w serwisie jako:

Rejestracja dla Dyrektora

Jeśli chcesz się zarejestrować w serwisie wsipnet.pl - skontaktuj się z nami.

Infolinia: 801 220 555