• E-podręczniki do liceum i technikum

  Poznaj elektroniczne wersje podręczników WSiP dla szkół ponadpodstawowych. W ofercie
  dostępne są publikacje do 9 przedmiotów oraz do wybranych branż kształcenia zawodowego.

Twój e-podręcznik

Zarejestruj się (lub skorzystaj z konta, które już masz) i zaloguj na WSiPnet.pl, aby dodać zakupiony e-podręcznik. Wykorzystaj Kod Aktywacyjny, który wysłaliśmy na adres e-mail, podany przez Ciebie podczas składania zamówienia.

Po aktywowaniu e-podręcznika możesz z niego korzystać na komputerze, tablecie lub smartfonie. Wystarczy przeglądarka internetowa i połączenie z internetem, nie musisz instalować dodatkowych aplikacji. Wygodną nawigację po książce zapewni Ci interaktywny spis treści.

Poznaj ofertę e-podręczników WSiP

 • E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 1 Język polski. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 1 Język polski. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Oblicza epok część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest bogactwo kontekstów współczesnych.

  35,90 zł
 • E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 2. Język polski. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Oblicza epok. Klasa 1. Część 2. Język polski. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Oblicz Epok część 2 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest bogactwo kontekstów współczesnych.

  35,90 zł
 • E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 1. Język polski. Starożytność i średniowiecze. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 1. Język polski. Starożytność i średniowiecze. Reforma 2019.

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Przeszłość i dziś część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są doskonale opracowane lektury i bogaty materiał ilustracyjny ułatwiający zrozumienie kontekstów historyczno-kulturowych.

  35,50 zł
 • E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 2. Język polski. Renesans‑Oświecenie. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Przeszłość i dziś. Klasa 1. Część 2. Język polski. Renesans‑Oświecenie. Reforma 2019.

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Przeszłość i dziś część 2 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są doskonale opracowane lektury i bogaty materiał ilustracyjny ułatwiający zrozumienie kontekstów historyczno-kulturowych.

  35,90 zł
 • E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Historia do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest ciekawy i przystępny język zachęcający do pogłębienia wiedzy historycznej.

  40,90 zł
 • E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Historia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Historia do zakresu rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest ciekawy i przystępny język zachęcający do pogłębiania wiedzy i pomagania w poznawaniu oraz zrozumieniu procesów historycznych.

  44,90 zł
 • E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Chemia do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest prosty, przystępny język i sposób wyjaśnienia chemii w ułatwiający poznawanie świata i zrozumienie wielu zjawisk pojawiających się w życiu codziennym.

  42,90 zł
 • E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  E‑Podręcznik. Chemia. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019.

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Chemia do zakresu rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest rzeczowe i klarowne wprowadzanie nowych treści.

  44,90 zł
 • E‑Podręcznik. Edukacja dla bezpieczeństwa. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Edukacja dla bezpieczeństwa. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Edukacja dla bezpieczeństwa do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Przygotowuje do działania ratowniczego i uczy udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach urazowych.

  32,90 zł
 • E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Fizyka do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są prawa fizyki przedstawione w logiczny, zrozumiały i ciekawy sposób.

  42,90 zł
 • E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Fizyka. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Fizyka do zakresu rozszerzonego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są dokładnie wyjaśnione przykłady, wprowadzenie matematyczne oraz zadania obliczeniowe i problemowe pomagające w zrozumieniu praw fizyki.

  44,90 zł
 • Informatyka. E‑Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  Informatyka. E‑Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Informatyka do zakresu podstawowego dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest nauka programowania w dwóch językach: Python i C++.

  39,90 zł
 • E‑Podręcznik. Effekt. Część 1. Język niemiecki. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Effekt. Część 1. Język niemiecki. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Effekt część 1 dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Przeznaczony jest dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego.

  45,90 zł
 • E‑Podręcznik. Effekt. Część 2. Język niemiecki. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Effekt. Część 2. Język niemiecki. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Effekt część 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego dla klasy 2. Cykl Effekt  jest przeznaczony zarówno dla rozpoczynających naukę języka niemieckiego, jak i dla kontynuujących.

  45,90 zł
 • E‑Podręcznik. Kak raz. Klasa 1. Język rosyjski. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Kak raz. Klasa 1. Język rosyjski. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Kak raz dla klasy 1 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są nowoczesne i ciekawe treści nawiązujące do kultury Rosji.

  42,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. OBLICZA EPOK. JĘZYK POLSKI. KLASA 2. CZĘŚĆ 1. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. OBLICZA EPOK. JĘZYK POLSKI. KLASA 2. CZĘŚĆ 1. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Oblicza Epok część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest bogactwo kontekstów współczesnych.

  35,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK OBLICZA EPOK. JĘZYK POLSKI. KLASA 2. CZĘŚĆ 2. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK OBLICZA EPOK. JĘZYK POLSKI. KLASA 2. CZĘŚĆ 2. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Oblicza Epok część 2 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest bogactwo kontekstów współczesnych.

  35,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. PRZESZŁOŚĆ I DZIŚ. JĘZYK POLSKI. KLASA 2. CZĘŚĆ 1. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. PRZESZŁOŚĆ I DZIŚ. JĘZYK POLSKI. KLASA 2. CZĘŚĆ 1. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Przeszłość i dziś część 1 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są doskonale opracowane lektury i bogaty materiał ilustracyjny ułatwiający zrozumienie kontekstów historyczno-kulturowych.

  35,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK PRZESZŁOŚĆ I DZIŚ. POZYTYWIZM. JĘZYK POLSKI. KLASA 2. CZĘŚĆ 2. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK PRZESZŁOŚĆ I DZIŚ. POZYTYWIZM. JĘZYK POLSKI. KLASA 2. CZĘŚĆ 2. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Przeszłość i dziś część 2 do zakresu podstawowego i rozszerzonego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są doskonale opracowane lektury i bogaty materiał ilustracyjny ułatwiający zrozumienie kontekstów historyczno-kulturowych.

  35,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. HISTORIA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. HISTORIA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Historia do zakresu podstawowego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest ciekawy i przystępny język zachęcający do pogłębienia wiedzy historycznej.

  40,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. HISTORIA. KLASA 2. ZAKRES ROZSZERZONY. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. HISTORIA. KLASA 2. ZAKRES ROZSZERZONY. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Fizyka do zakresu rozszerzonego dla klasy 2  jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są dokładnie wyjaśnione przykłady, wprowadzenie matematyczne oraz zadania obliczeniowe i problemowe pomagające w zrozumieniu praw fizyki.

  44,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. CHEMIA. ZAKRES PODSTAWOWY. KLASA 2. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. CHEMIA. ZAKRES PODSTAWOWY. KLASA 2. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Chemia do zakresu podstawowego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest prosty, przystępny język i sposób wyjaśnienia chemii w ułatwiający poznawanie świata i zrozumienie wielu zjawisk pojawiających się w życiu codziennym.

  42,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. CHEMIA. ZAKRES ROZSZERZONY. KLASA 2. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. CHEMIA. ZAKRES ROZSZERZONY. KLASA 2. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Chemia do zakresu rozszerzonego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest rzeczowe i klarowne wprowadzanie nowych treści.

  44,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. FIZYKA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. FIZYKA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Fizyka do zakresu podstawowego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są prawa fizyki przedstawione w logiczny, zrozumiały i ciekawy sposób.

  42,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. FIZYKA. KLASA 2. ZAKRES ROZSZERZONY. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. FIZYKA. KLASA 2. ZAKRES ROZSZERZONY. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Fizyka do zakresu rozszerzonego dla klasy 2  jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną są dokładnie wyjaśnione przykłady, wprowadzenie matematyczne oraz zadania obliczeniowe i problemowe pomagające w zrozumieniu praw fizyki.

  44,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. INFORMATYKA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. INFORMATYKA. KLASA 2. ZAKRES PODSTAWOWY. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Informatyka do zakresu podstawowego dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Jego cechą charakterystyczną jest nauka programowania w dwóch językach: Python i C++.

  39,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK. EFFEKT. CZĘŚĆ 3. JĘZYK NIEMIECKI. REFORMA 2019

  E‑PODRĘCZNIK. EFFEKT. CZĘŚĆ 3. JĘZYK NIEMIECKI. REFORMA 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Effekt 3 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Cykl Effekt promuje postawę autonomiczną, przygotowując ucznia do samodzielności w procesie uczenia się.

  45,90 zł
 • E‑Podręcznik. Kak raz. Klasa 2. Język rosyjski. Reforma 2019

  E‑Podręcznik. Kak raz. Klasa 2. Język rosyjski. Reforma 2019

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. E-podręcznik Kak raz dla klasy 2 jest elektroniczną wersją podręcznika papierowego. Prezentowane treści są idealnie dostosowane do zainteresowań współczesnych nastolatków.

  42,90 zł
 • E‑podręcznik. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. Zawód technik informatyk. Część 1

  E‑podręcznik. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. Zawód technik informatyk. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk z 2019 r.! Najnowszy podręcznik do nauki zawodu technik informatyk obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji INF.02 (Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych). Publikacja pomoże przyszłym technikom informatykom opanować umiejętności dotyczące budowy, montażu i użytkowania oraz naprawy urządzeń techniki komputerowej (płyt głównych, procesorów, pamięci, chipsetów, dysków twardych, kart graficznych i dźwiękowych, interfejsów, drukarek i skanerów 3D, koparek kryptowalut, monitorów, kas fiskalnych, ploterów, urządzeń wielofunkcyjnych, aparatów cyfrowych i kamer, komputerów przenośnych, smartfonów itp.). W publikacji opisano najnowsze systemy dostępne na rynku. Naukę ułatwia bogaty materiał ilustrujący omawiane zagadnienia: zdjęcia, schematy, zrzuty ekranowe, rysunki.

  46,90 zł
 • E‑podręcznik. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. Zawód technik informatyk. Część 3

  E‑podręcznik. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. Zawód technik informatyk. Część 3

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk z 2019 r.! Najnowszy podręcznik do nauki zawodu technik informatyk obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji INF.02 (Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych). Autorzy publikacji prezentują w niej wiedzę dotyczącą konfiguracji, obsługi, diagnostyki i naprawy lokalnych sieci komputerowych. Opisują sieciowy system operacyjny Linux i zasady administrowania nim.

  46,90 zł
 • E‑podręcznik. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. Zawód technik informatyk. Część 2

  E‑podręcznik. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Kwalifikacja INF.02. Zawód technik informatyk. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk z 2019 r. Najnowszy podręcznik do nauki zawodu technik informatyk obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji INF.02 (Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych). Omawia kwestie dotyczące instalacji i konfiguracji systemów Windows 10 i Linux Kubuntu 18.04, naprawy komputera osobistego oraz zabezpieczania systemu operacyjnego. Ponadto zapoznaje uczniów z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas pracy z komputerem. Autorzy publikacji przedstawili w niej także informacje dotyczące współpracy systemu operacyjnego z urządzeniami peryferyjnymi i mobilnymi, podstawy lokalnych sieci komputerowych, zasady projektowania lokalnych sieci komputerowych, montażu okablowania, modernizacji oraz rekonfiguracji lokalnych sieci komputerowych. Naukę ułatwia zawarty w książce bogaty materiał ilustracyjny, prezentujący omawiane zagadnienia (zdjęcia, schematy, zrzuty ekranowe i rysunki).

  46,90 zł
 • E‑podręcznik. Obsługa magazynów. Kwalifikacja SPL.01. Część 1

  E‑podręcznik. Obsługa magazynów. Kwalifikacja SPL.01. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Jeden z najpopularniejszych podręczników do nauki zawodów technik logistyk i magazynier-logistyk, dostosowany do nowej podstawy programowej. Publikacja zachowuje wszystkie wcześniejsze atuty, które pomagają w opanowaniu materiału: dużą liczbę przykładów, zdjęć, schematów oraz ćwiczeń i pytań sprawdzających wiedzę.

  46,90 zł
 • E‑podręcznik. Obsługa magazynów. Kwalifikacja SPL.01. Część 2

  E‑podręcznik. Obsługa magazynów. Kwalifikacja SPL.01. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Druga część popularnego podręcznika do nauki zawodów technik logistyk i magazynier-logistyk dostosowana do nowej podstawy programowej. Publikacja zachowuje wszystkie wcześniejsze atuty: dużą liczbę przykładów, zdjęć, schematów oraz ćwiczeń i pytań sprawdzających wiedzę.

  46,90 zł
 • E‑podręcznik. Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Kwalifikacja EKA.04. Część 1

  E‑podręcznik. Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Kwalifikacja EKA.04. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodzie technik ekonomista. Zgodny z nową podstawą programową w zakresie kwalifikacji EKA.04 (Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej).

  46,90 zł
 • E‑podręcznik. Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Kwalifikacja EKA.04. Część 2

  E‑podręcznik. Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Kwalifikacja EKA.04. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodzie technik ekonomista. Zgodny z nową podstawą programową w zakresie kwalifikacji EKA.04 (Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej).

  46,90 zł
 • E‑podręcznik. Tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Kwalifikacja INF.03. Część 1

  E‑podręcznik. Tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Kwalifikacja INF.03. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik do kwalifikacji INF.03, która jest pierwszą kwalifikacją dla technika programisty i drugą kwalifikacją dla technika informatyka. Publikacja poświęcona projektowaniu stron internetowych.

  46,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK TWORZENIE STRON I APLIKACJI INTERNETOWYCH ORAZ BAZ DANYCH I ADMINISTROWANIE NIMI. KWALIFIKACJA INF.03. CZĘŚĆ 2

  E‑PODRĘCZNIK TWORZENIE STRON I APLIKACJI INTERNETOWYCH ORAZ BAZ DANYCH I ADMINISTROWANIE NIMI. KWALIFIKACJA INF.03. CZĘŚĆ 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik dla techników informatyków i techników programistów poświęcony projektowaniu stron internetowych. Zawiera informacje dotyczące zasad tworzenia diagramów E/R, relacyjnych baz danych, formularzy, zapytań i raportów do przetwarzania danych, modyfikowania struktury baz danych oraz zarządzania systemem bazy danych.

  46,90 zł
 • E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych. Kwalifikacja ELM.03. Część 1

  E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych. Kwalifikacja ELM.03. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik do kwalifikacji ELM.03 / EE.02 (Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych) opracowany zgodnie z podstawą programową 2017 kształcenia w zawodach mechatronik i technik mechatronik w pełni pokrywa również materiał do kwalifikacji HGT.02 (Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych) do podstawy programowej 2019. Najnowszy podręcznik do nauki zawodu technik mechatronik to źródło rzetelnej wiedzy i pomoc w opanowaniu umiejętności praktycznych dotyczących budowy oraz zastosowania urządzeń i systemów mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych. Autorzy zapoznają ucznia z zasadami BHP oraz podstawami rysunku technicznego, materiałoznawstwa i technologii maszyn, a także montażu podzespołów i zespołów mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych. Wiadomości teoretyczne zilustrowano wieloma przykładami, zrzutami ekranowymi i zdjęciami przybliżającymi omawiane zagadnienia. Rozmaite ćwiczenia stwarzają wiele możliwości sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Autorzy podręcznika to twórcy wielu publikacji z mechatroniki i nauczyciele przedmiotów z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej. Obowiązkowa pozycja w przygotowaniach do egzaminu zawodowego! Wiadomości teoretyczne wsparte licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami przybliżającymi praktyczne zastosowanie wiedzy. Sprawdź pozostałą ofertę do nauki zawodu http://sklep.wsip.pl/technik-mechatronik-elektronik-elektryk/ Korzystanie z e-podręcznika Dodaj do koszyka interesujący Cię e-podręcznik i kup go. Na podany podczas zakupów adres e-mail zostanie wysłany kod dostępu do kupionego przez Ciebie e-podręcznika. Zarejestruj się na platformie WSiPnet.pl jako uczeń lub skorzystaj z konta, które już masz. Zaloguj się. Kliknij +Dodaj e-podręcznik. Wpisz kod dostępu i zatwierdź przyciskiem +Aktywuj. Gotowe! Od teraz możesz korzystać z e-podręcznika po zalogowaniu na swoje konto w serwisie WSiPnet.pl.  Pamiętaj, że musisz mieć dostęp do Internetu. Kod aktywacyjny daje Ci dostęp do e-podręcznika i możliwość korzystania z niego online jednocześnie na 3 urządzeniach.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych. Kwalifikacja ELM.03. Część 2

  E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych. Kwalifikacja ELM.03. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik do kwalifikacji EE.02 (Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych) opracowany zgodnie z podstawą programową 2017 kształcenia w zawodach mechatronik i technik mechatronik w pełni pokrywa również materiał do kwalifikacji HGT.02 (Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych) do podstawy programowej 2019. Część 2. publikacji zapoznaje uczniów z wiadomościami wymaganymi na egzaminie zawodowym i uczy praktycznych umiejętności związanych z rozruchem oraz konserwacją urządzeń i systemów mechatronicznych. Autorzy dokładnie przedstawiają: urządzenia i systemy mechatroniczne oraz ich zasilanie, oprogramowanie używane podczas projektowania, programowania i eksploatacji systemów mechatronicznych oraz ich pomiary i zasady uruchamiania.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Budownictwo ogólne

  E‑podręcznik. Budownictwo ogólne

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik omawia podstawowe pojęcia z zakresu budownictwa. Autorzy scharakteryzowali elementy konstrukcyjne, elewacyjne i wykończeniowe budynków oraz związane z nimi instalacje.

  39,90 zł
 • E‑podręcznik. Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem. Przygotowywanie i wydawanie dań. Kwalifikacja HGT.02. Technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz. Część 1

  E‑podręcznik. Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem. Przygotowywanie i wydawanie dań. Kwalifikacja HGT.02. Technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Znany i lubiany podręcznik dostosowany do podstawy programowej z 2019 r. omawia starannie surowce stosowane w gastronomii, kładzie przy tym duży nacisk na uwypuklone w nowej podstawie przyprawy oraz tłuszcze.

  45,90 zł
 • E‑podręcznik. Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem. Przygotowywanie i wydawanie dań. Kwalifikacja HGT.02. Technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz. Część 2

  E‑podręcznik. Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem. Przygotowywanie i wydawanie dań. Kwalifikacja HGT.02. Technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Znany i lubiany podręcznik dostosowany do podstawy programowej z 2019 r. omawia dokładnie procesy przyrządzania ciast, zup, sosów oraz zakąsek zimnych i gorących.

  45,90 zł
 • E‑podręcznik. Sporządzanie potraw i napojów. Kwalifikacja HGT.02 / TG.07. Część 1

  E‑podręcznik. Sporządzanie potraw i napojów. Kwalifikacja HGT.02 / TG.07. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik do kwalifikacji TG.07 (Sporządzanie potraw i napojów) opracowany zgodnie z podstawą programową 2017 kształcenia w zawodach kucharz i technik żywienia i usług gastronomicznych w pełni pokrywa również materiał do kwalifikacji HGT.02 (Przygotowanie i wydawanie dań) do podstawy programowej 2019. W podręczniku omówiono zagadnienia z zakresu PDG, KPS, BHP oraz kwalifikacji HGT.02 / TG.07, która dotyczy wyposażenia zakładów gastronomicznych. Publikacja stanowi swoisty przewodnik dla osoby kształcącej się w zawodzie kucharza lub technika żywienia i usług gastronomicznych.

  46,90 zł
 • E‑podręcznik. Podstawy logistyki. Technik logistyk. Technik spedytor

  E‑podręcznik. Podstawy logistyki. Technik logistyk. Technik spedytor

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Nowoczesny podręcznik niezbędny do nauki zawodów technik logistyk i technik spedytor. Logistyka i spedycja w najbliższych latach będą się rozwijać bardzo dynamicznie. Absolwenci tych kierunków są dziś poszukiwani przez pracodawców na polskim i europejskim rynku. Publikacja dostarcza podstawowej wiedzy potrzebnej do wykonywania zawodu.

  39,90 zł
 • E‑podręcznik. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych. Kwalifikacja MOT.05. Część 1

  E‑podręcznik. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych. Kwalifikacja MOT.05. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik porusza zagadnienia bhp w branży motoryzacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki pracy w warsztacie samochodowym. Przybliża tematykę wykonywania i czytania rysunków technicznych, w skrócie prezentuje techniki i metody wytwarzania części maszyn i urządzeń.

  49,90 zł
 • E‑podręcznik. Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BUD.14. Część 1

  E‑podręcznik. Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BUD.14. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik wprowadza w zagadnienia dotyczące mechaniki budowli. Omawia szczegółowo statykę sił, typy układów sił, zasady sporządzania wykresów sił przekrojowych.

  46,90 zł
 • E‑podręcznik. Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BUD.14. Część 2

  E‑podręcznik. Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BUD.14. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik charakteryzuje zamówienia publiczne i związane z nimi postępowania przetargowe. Omawia także zagadnienia związane z przedmiarowaniem robót budowlanych, w tym  robót wykończeniowych, a także różne rodzaje kosztorysów.

  46,90 zł
 • E‑podręcznik. Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich. Kwalifikacja BUD.12. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa

  E‑podręcznik. Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich. Kwalifikacja BUD.12. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Z podręcznika dowiesz się, jakie są zasady wykonywania konstrukcji murowanych. Poznasz właściwości zapraw murarskich i tynkarskich, wyrobów ceramicznych oraz innych wyrobów murowych.

  39,90 zł
 • E‑podręcznik. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie. Technik hotelarstwa. HGT.03. Część 1

  E‑podręcznik. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie. Technik hotelarstwa. HGT.03. Część 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. W podręczniku zawarte zostały informacje dotyczące klasyfikacji obiektów i usług hotelarskich, systemów i sieci hotelarskich, zasad bhp obowiązujących w branży. Omówione są sposoby rozróżniania stanowisk pracy w dziale służby pięter, kwestie rodzajów jednostek mieszkalnych, prac porządkowych, technik sprzątania oraz obsługiwania sprzętu i urządzeń do utrzymywania czystości. Podręcznik Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie z zakresu kwalifikacji HGT.03 to nieoceniona pomoc podczas realizacji nauki zawodu, opracowany pod kątem wszystkich efektów kształcenia i kryteriów weryfikacji opisanych w nowej podstawie programowej dla zawodu technik hotelarstwa.

  42,90 zł
 • E‑podręcznik. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie. Technik hotelarstwa. HGT.03. Część 2

  E‑podręcznik. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie. Technik hotelarstwa. HGT.03. Część 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Wyczerpująco opisana kwestia dotycząca przestrzegania zasad zdrowego żywienia, przechowywania żywności, bielizny i zastawy stołowej, sporządzania jadłospisów i rozróżniania śniadań hotelowych oraz sposobów ich podawania. Zaprezentowane zostały informacje dotyczące przyjmowania i realizacji zamówień usług dodatkowych, ich organizowania oraz sporządzania dokumentacji. Podręcznik Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie z zakresu kwalifikacji HGT.03 to nieoceniona pomoc podczas nauki zawodu, opracowana pod kątem wszystkich efektów kształcenia i kryteriów weryfikacji opisanych w nowej podstawie programowej dla zawodu technik hotelarstwa.

  42,90 zł
 • E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Technik elektryk. Elektryk. ELE.02/EE.05. Cz.1

  E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Technik elektryk. Elektryk. ELE.02/EE.05. Cz.1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik do kwalifikacji EE.05 (Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych) opracowany zgodnie z podstawą programową 2017 kształcenia w zawodach elektronik i technik elektronik w pełni pokrywa również materiał do kwalifikacji ELE.02 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych) do podstawy programowej 2019. Podręcznik niezbędny w nauce zawodów elektryk i technik elektryk – stanowi podstawowe źródło wiedzy w przygotowaniach do egzaminu zawodowego. Część pierwsza publikacji przedstawia wiadomości i kształtuje umiejętności praktyczne związane z budową i konserwacją maszyn i urządzeń elektrycznych. Dokładnie omówiono w niej wszystkie zagadnienia, których znajomość obowiązuje kandydata do zawodu – od ochrony przeciwporażeniowej po budowę, rodzaj i zastosowanie maszyn i urządzeń elektrycznych. Godne zaufania kompendium aktualnej wiedzy – jego autorzy są twórcami publikacji zawodowych i doświadczonymi nauczycielami przedmiotów z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej. Obowiązkowa pozycja w przygotowaniach do egzaminu zawodowego! Wiadomości teoretyczne wsparte licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami przybliżającymi praktyczne zastosowanie wiedzy. Sprawdź pozostałą ofertę do nauki zawodu http://sklep.wsip.pl/technik-mechatronik-elektronik-elektryk/ Korzystanie z e-podręcznika Dodaj do koszyka interesujący Cię e-podręcznik i kup go. Na podany podczas zakupów adres e-mail zostanie wysłany kod dostępu do kupionego przez Ciebie e-podręcznika. Zarejestruj się na platformie WSiPnet.pl jako uczeń lub skorzystaj z konta, które już masz. Zaloguj się. Kliknij +Dodaj e-podręcznik. Wpisz kod dostępu i zatwierdź przyciskiem +Aktywuj. Gotowe! Od teraz możesz korzystać z e-podręcznika po zalogowaniu na swoje konto w serwisie WSiPnet.pl.  Pamiętaj, że musisz mieć dostęp do Internetu. Kod aktywacyjny daje Ci dostęp do e-podręcznika i możliwość korzystania z niego online jednocześnie na 3 urządzeniach.

  46,90 zł
 • E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Technik elektryk. Elektryk. ELE.02/EE.05. Cz.2

  E‑podręcznik. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Technik elektryk. Elektryk. ELE.02/EE.05. Cz.2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik do kwalifikacji EE.05 (Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych) opracowany zgodnie z podstawą programową 2017 kształcenia w zawodach elektronik i technik elektronik w pełni pokrywa również materiał do kwalifikacji ELE.02 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych) do podstawy programowej 2019. Część 2 podręcznika prezentuje wiedzę oraz uczy umiejętności praktycznych dotyczących budowy i konserwacji instalacji elektrycznych (omówiono w nim takie zagadnienia, jak: ochrona przeciwporażeniowa, wytwarzanie i przesyłanie energii elektrycznej, rodzaje kabli i przewodów, sprzęt i osprzęt w instalacjach elektrycznych, budowa i rodzaje instalacji, wskaźniki energetyczne, zasady i zakres konserwacji instalacji elektrycznych, badania i pomiary instalacji elektrycznych, normy i przepisy prawa). Wiadomości teoretyczne wsparto licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami wskazującymi sposoby praktycznego zastosowania wiedzy. Obowiązkowa pozycja w przygotowaniach do egzaminu zawodowego! Wiadomości teoretyczne wsparte licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami przybliżającymi praktyczne zastosowanie wiedzy. Korzystanie z e-podręcznika Dodaj do koszyka interesujący Cię e-podręcznik i kup go. Na podany podczas zakupów adres e-mail zostanie wysłany kod dostępu do kupionego przez Ciebie e-podręcznika. Zarejestruj się na platformie WSiPnet.pl jako uczeń lub skorzystaj z konta, które już masz. Zaloguj się. Kliknij +Dodaj e-podręcznik. Wpisz kod dostępu i zatwierdź przyciskiem +Aktywuj. Gotowe! Od teraz możesz korzystać z e-podręcznika po zalogowaniu na swoje konto w serwisie WSiPnet.pl.  Pamiętaj, że musisz mieć dostęp do Internetu. Kod aktywacyjny daje Ci dostęp do e-podręcznika i możliwość korzystania z niego online jednocześnie na 3 urządzeniach.

  46,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK MONTAŻ ORAZ INSTALOWANIE UKŁADÓW I URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH. KWALIFIKACJA ELM.02 / EE.03. CZĘŚĆ 1

  E‑PODRĘCZNIK MONTAŻ ORAZ INSTALOWANIE UKŁADÓW I URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH. KWALIFIKACJA ELM.02 / EE.03. CZĘŚĆ 1

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik do kwalifikacji EE.03 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych) opracowany zgodnie z podstawą programową 2017 kształcenia w zawodach elektronik i technik elektronik w pełni pokrywa również materiał do kwalifikacji ELM.02 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych) do podstawy programowej 2019. Podręcznik został poświęcony zagadnieniom montażu i demontażu elementów, układów i urządzeń elektronicznych. Autor opisał w nim, jak należy przygotować elementy do montażu, lutować je i wylutowywać.

  39,90 zł
 • E‑PODRĘCZNIK MONTAŻ ORAZ INSTALOWANIE UKŁADÓW I URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH. KWALIFIKACJA ELM.02 / EE.03. CZĘŚĆ 2

  E‑PODRĘCZNIK MONTAŻ ORAZ INSTALOWANIE UKŁADÓW I URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH. KWALIFIKACJA ELM.02 / EE.03. CZĘŚĆ 2

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Podręcznik do kwalifikacji EE.03 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych) opracowany zgodnie z podstawą programową 2017 kształcenia w zawodach elektronik i technik elektronik w pełni pokrywa również materiał do kwalifikacji ELM.02 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych) do podstawy programowej 2019. Podręcznik poświęcony zagadnieniom wykonywania instalacji wraz z montażem urządzeń elektronicznych. Autor omówił w nim, jak należy przygotowywać przewody i wyznaczać ich trasy do instalowanych urządzeń elektronicznych.

  39,90 zł
 • E‑podręcznik. Bezpieczeństwo i higiena pracy

  E‑podręcznik. Bezpieczeństwo i higiena pracy

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. W podręczniku omówiono i na podstawie praktycznych przykładów przybliżono następujące zagadnienia z zakresu BHP: uwarunkowania prawne, zagrożenia zawodowe, przepisy przeciwpożarowe, zasady ergonomii oraz techniki udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Korzystanie z e-podręcznika Dodaj do koszyka interesujący Cię e-podręcznik i kup go. Na podany podczas zakupów adres e-mail zostanie wysłany kod dostępu do kupionego przez Ciebie e-podręcznika. Zarejestruj się na platformie WSiPnet.pl jako uczeń lub skorzystaj z konta, które już masz. Zaloguj się. Kliknij +Dodaj e-podręcznik. Wpisz kod dostępu i zatwierdź przyciskiem +Aktywuj. Gotowe! Od teraz możesz korzystać z e-podręcznika po zalogowaniu na swoje konto w serwisie WSiPnet.pl.  Pamiętaj, że musisz mieć dostęp do Internetu. Kod aktywacyjny daje Ci dostęp do e-podręcznika i możliwość korzystania z niego online jednocześnie na 3 urządzeniach. Kod jest jednorazowego użytku i może być wykorzystany tylko przez jednego użytkownika. Więcej informacji o e-podręcznikach do nauki zawodu na stronie: https://www.wsipnet.pl/e-podreczniki-liceum-i-technikum/.

  39,90 zł
 • E‑podręcznik. Podstawy turystyki

  E‑podręcznik. Podstawy turystyki

  UWAGA PRODUKT ELEKTRONICZNY. Znany i lubiany przez uczniów podręcznik dostosowany do podstawy programowej z 2019 r. i wzbogacony o aktualne dane.

  42,90 zł

Sklep WSiP

Sprawdź największą ofertę wydawniczą obejmującą podręczniki, zeszyty ćwiczeń oraz publikacje pomocnicze do wszystkich poziomów nauczania, uwzględniające aktualne wymagania programowe, w tym podręczniki do nowej podstawy programowej kształcenia zawodowego.

W bogatej ofercie znajdują się również pomoce dydaktyczne, lektury szkolne, plansze interaktywne, testy i repetytoria przygotowujące do egzaminów zawodowych oraz arkusze i repetytoria do Egzaminu Ósmoklasisty i Matury 2020.

Sklep internetowy WSiP to zawsze aktualna oferta, atrakcyjne ceny, dogodne formy płatności i szybka realizacja zamówienia. Zapraszamy na www.sklep.wsip.pl!

Pomoc techniczna

Problemy z rejestracją, logowaniem
lub funkcjonowaniem serwisu: pomoc@wsipnet.pl

Masz problem z aktywacją e-podręcznika?
Napisz na: wsipnet@wsipnet.pl

WSiPnet.pl wykorzystuje pliki cookies Więcej informacji

Rejestracja w serwisie jako:

Rejestracja dla Dyrektora

Jeśli chcesz się zarejestrować w serwisie wsipnet.pl - skontaktuj się z nami.

Infolinia: 801 220 555